Fuar ve etkinliklerin en çok tercih edilen sandalye modeli ‘EAMES’ oldu

Home \ İşlerimiz \ Fuar ve etkinliklerin en çok tercih edilen sandalye modeli ‘EAMES’ oldu

Son dönemlerin beğenilerek en çok tercih edilen sandalye çeşitlerinden olan Eames Model Sandalye, sadeliği ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

UV ışınlarına karşı özel olarak üretilen polipropilen malzemeden yapılan Eames Model Sandalye, polipropilenin geri dönüştürülebilmesinin verdiği avantajla dayanıklılığının yanı sıra çevreci bir çözüm sunar.
Stantlarında klasik sandalye modellerinden sıkılanlar için Eames Model Sandalyenin ahşap ayakları kayın ağacından yapılmıştır. Sandalyelerin kaymasını önlemesi için ayaklarının altında plastik pabuçlar bulunmaktadır.

Masa sandalye kombinleriniz için ahşap ya da cam, her türlü masa ile birleştirilebilen Eames Model Eames Sandalye, farklı renk seçenekleri ile fuar alanlarınıza zenginlik ve canlılık katıyor.

İç ve dış mekânda kullanıma uygun, stantlarınıza veya etkinliklerinize farklı bir görünüm katması için kiralayabileceğiniz Eames Sandalyelerimizde mavi, sarı, beyaz, siyah olmak üzere 4 renk seçeneğimiz mevcuttur.
Fuarlarınıza veya etkinliklerinize özel, hayal gücünüzü zorlayan tasarımlar, pratik çözümler, ilgi toplayan, şık ve aynı zamanda konforlu alanlar yaratmamızda ve kalitenizi yansıtmamızda tamamlayıcı ürün Eames Model Sandalye sizlerinde vazgeçilmez ekipmanı olacak.