Fuar ve Kongreler İçin Kiralık Mobilyalar

Home \ Genel \ Fuar ve Kongreler İçin Kiralık Mobilyalar

Kiralık mobilya terimi genelde pek kullanılan bir terim değildir. Kiralık mobilya daha çok fuar, kongre gibi kısa süreli organizasyonlarda kullanılır. Bu gibi organizasyonların genel özelliği ise kısa süreli olması ve prestijli organizasyonlar olmalarıdır.

Bu kısa süre bir avantaj gibi gözükebilir ancak en ufak bir aksilik, bütün bu kısa süreyi kolayca mahvedebilir. Bu nedenle kiralık mobilyanızı eğer fuar ve kongre gibi organizasyonlar için istiyor iseniz kaliteli bir hizmet alacağınızdan emin olmalısınız. Aksi takdir de bütün organizasyon berbat olabilir.
Kiralık mobilyalar için seçenek genişliği de önemli bir yer tutar.

Geniş ürün yelpazesi, fuar stant tasarımınıza en uygun mobilyayı bulmanıza yardımcı olacaktır. Dar bir ürün yelpazesinde bırakın rengin tonlama uyumu için uğraşmayı, renk uyumu bile lüks olabilir. Bu nedenle mobilya kiralama hizmetini alacağınız firmanın gerekli ürün yelpazesine sahip olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanında her stantta aynı mobilyaları görmek de fuar prestiji için pek de iyi olmayacaktır. Bu durum kongrelerde rahat gözükebilir, ancak organizatör kurumun tasarımı ile uyumlu mobilyalar burada da organizasyona prestij katacaktır.

FUAR VE KONGRELER

Hem fuar hem de kongre organizasyonları genelde üç günü geçmez Bu nedenle hızlı bir yerine koyma hizmeti kiralayıcı firma tarafından sağlanmalıdır. Normal şartlarda en erken 1 haftada olan bu onarılma işlemleri, fuar ve kongre için işlevsizdir çünkü bu sürelerde zaten organizasyon biter. Bu nedenle bu onarılma veya yerine yenisini koyma sürelerine dikkat edilmelidir. Bu kriterlere uluslararası standartlar da eklenerek doğru bir firma seçimi yapılmalıdır. Yapılan işlerin kalitesi bu standartlara uygun olmalıdır.